آذر ۵, ۱۳۹۷ کد خبر : 7984 خبرها ورزش

درخشش کونگ فو کاران گیلانی در مسابقات توآی قهرمانی کشور

درخشش کونگ فو کاران گیلانی در مسابقات توآی قهرمانی کشور

صدای امروز، گروه ورزش-  ورزشکاران استان گیلان در مسابقات کونگ فو توآی قهرمانی کشور خوش درخشیدند.

رئیس هیات کونگ فو و هنرهای رزمی گیلان اظهار داشت: در جریان مسابقات کونگ فو توآی قهرمانی کشور که در نوشهر جریان داشت، رزمی کاران گیلان با درخشش خود موفق به کسب ۱۱ مدال شدند.
مجید مهروانی افزود: بر این راساس و در جریان این مسابقات که در بخش ممای و هنرهای فردی برگزار شد، کونگ فوکاران گیلانی توانستند پنج مدال طلا ، پنج مدال نقره و یک مدال برنز این مسابقات را کسب کنند.
وی ادامه داد: در این رقابت ها ، علی اکبر جدی در بخش مبارزه دو چوب و فردین عاشوری در بخش شمشیر بلند هر دو از استان گیلان موفق به کسب عنوان قهرمانی کشور شدند، امیرحسین کوه پیکر ورزشکار شایسته و ملی پوش گیلانی در بخش مبازه زنجیر مدال طلا و عنوان نخست کشور را کسب کرد، رضا خاکسار در بخش شمشیر و اصغر محمدی در خط چهار از گیلان توانستند مقام قهرمانی کشور را کسب و به مدال طلا دست یابند.
رئیس هیات کونگ فو و هنرهای رزمی گیلان خاطرنشان کرد: اللهیار مقدم ، سیدمحمد قریشی ، پژمان نباتی ، آرش باغبانی و امیرحسین روحی دیگر کونگ فو کاران گیلانی حاضر در مسابقات توآی قهرمانی کشور، در بخش های مختلف مقام نایب قهرمانی و مدال نقره را تصاحب کردند.
به گفته مهروانی ، یوسف حسینی خواه دیگر کونگ فوکار گیلانی حاضر در رقابت های قهرمانی کشور در بخش تک نانچیکو ، موفق به کسب عنوان سوم کشور و مدال برنز این دوره از رقابت ها شد، فرزاد عادلی و سینا جدی نیز از گیلان به عنوان مربی و محمود نمازی پور به عنوان سرپرست تیم گیلان را در رقابت های کونگ فو توآی قهرمانی کشور همراهی می کردند.
وی اضافه کرد: عبدالله ابراهیم زاده ، سیدرضا سیدزاده و محمدصادق طالب نیز از گیلان به عنوان داور، رقابت های کونگ فو توآی قهرمانی کشور را قضاوت کردند.
در رقابت های کونگ فو توآی قهرمانی کشور، زبده ترین ورزشکاران این رشته رزمی اصیل ایرانی از استان های مختلف کشور حضور داشتند که به مدت دو روز در نوشهر مازندران با هم به رقابت پرداختند.

 

 

لینک کوتاه : http://sedayeemrouz.ir/?p=7984

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر


طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال